opisy
zoosk

Zoosk

Coraz więcej osób decyduje się na poznawanie osób przez internet. W dobie dzisiejszego internetu tak naprawdę co raz powstają nowe aplikacje randkowe. Nie jest niczym dziwnym, że większość nowo poznanych par, to osoby które pierwsze rozmowy odbyły online dzięki dostępnym portalom randkowym czy aplikacjom pobranym na smartfona. Co tak naprawdę przyciąga użytkowników i jaka aplikacja jest najbardziej pożądana wśród użytkowników w dwudziestym pierwszym wieku. No wyboru jest coraz to więcej nowych, świeższych aplikacji randkowych. Jedne z nich służą do faktycznego poznania swojej drugiej połówki, natomiast niektóre z nich, są tylko i wyłącznie do poszerzenia swoich erotycznych doznań z całkiem to nowymi osobami. Każda aplikacja jest zależna od wymagań i preferencji każdego z użytkownika indywidualnie. Jedną z popularnych aplikacji randkowych jest aplikacja Zoosk.

1. Aplikacja Zoosk:

Jest to aplikacja randkowa, która służy nie tylko do poznania nowej miłości na całe życie, ale również do zwykłego poznania nowych osób z okolicy, zabicia wolnego czasu. Niektórzy szukają osób, z którymi mogliby po prostu czasami porozmawiać i wygadać się. Nie jest koniecznością złożenia deklaracji z góry że szuka się drugiej połówki do poważnego związku. Nikt nikogo tutaj nie będzie o to oskarżał. W tej aplikacji użytkownicy również preferują zwykłe rozmowy, jak co dzień. Aby tylko móc z kimś tak po prostu porozmawiać. Aplikacja Zoosk cieszy się już ogromnym powodzeniem wśród użytkowników. Szacuje się liczbę około czterdziestu milionów osób zarejestrowanych na portalu randkowym, a ponad trzy miliony dziennie wysyłanych wiadomości na całym świecie. Aplikacja również posiada ponad osiem milionów użytkowników, którzy już zweryfikowali swoje zdjęcia profilowe. 

2. Największe zalety aplikacji Zoosk: 

Największą zaletą tej aplikacji jest fakt weryfikacji zdjęcia. Każdy użytkownik chcący założyć konto na portalu musi przejść pozytywną weryfikację tożsamości ze zdjęcia. Dzięki czemu będziemy mieć 100% pewność z kim tak naprawdę prowadzimy konwersację. Jest to rzadko występująca rzecz w konkurencyjnych portalach randkowych. Ponadto aplikacja posiada wbudowany czat, który umożliwia nam rozmowy jak przy zwykłym komunikatorze. Działa on jak klasyczny czat. Wszystko jest szybkie i sprawne. Dzięki czemu nie tracimy czasu na odświeżanie aplikacji i logowanie się co kilka minut od nowa. Co najważniejsze bardzo łatwo też znaleźć nam pokrewną duszę, ponieważ aplikacja randkowa Zoosk posiada automatyczne dopasowywanie ze sobą użytkowników na podstawie ich polubień, preferencji i wymagań. To bardzo ułatwia cały proces poznania nowych osób, ponieważ już od samego początku mamy do czynienia z osobą o przynajmniej kilku podobnych preferencjach. Dzięki czemu nie tracimy czasu na przypadkowe znajomości, które nie miałyby szans na dłuższe przetrwanie. Nie można zapomnieć również o tym, że portal ten posiada możliwość pobrania aplikacji mobilnej na telefon. Nie każdy portal randkowy nam to umożliwia, a niestety w dzisiejszych czasach, kiedy każdy posiada telefon przy sobie, aplikacja mobilna jest dużo bardziej przydatna niż aplikacja na komputer. Dzięki temu będziemy mieć stałą łączność, z wszystkimi zainteresowanymi osobami. Na pewno ułatwi i usprawni to kontakt wielu osobom. Warto pamiętać także, że aplikacja jest powiązana z facebookiem, przez co tylko zyskała na jeszcze większej swojej popularności. Bardzo ułatwia nam to użytkowanie aplikacji i jeszcze bardziej usprawnia kontakt z innymi osobami.

3. Konto premium:

Warto wspomnieć, że konto jest całkowicie bezpłatne. Płatność wymagana jest tylko w przypadku gdy zależy nam na posiadaniu konta premium. Jest to konto, dzięki któremu możemy skorzystać z kilku dostępnych wtedy dodatkowych usług. Dzięki opłaceniu dodatkowego konta premium mamy możliwość odpowiadania na wiadomości nowych osób, którym zależy na poznaniu nas. Ponadto mamy możliwość przeglądania profili innych osób, które niestety nie możemy przeglądnąć nie mając konta premium. Subskrypcję możemy wykupić na jeden, trzy, sześć i dwanaście miesięcy. Za każdym razem cena jest odrobinę wyższa. Jednak warto wykupić dodatkową usługę by móc w pełni cieszyć się kontem na portalu randkowym. 

4. Płatności za subskrypcję: 

Płatność za wykupienie subskrypcji zostanie pobrana podczas wyboru rodzaju płatności. Jest ona automatycznie odnawiana co miesiąc i również od razu pobrana z naszego konta po ówczesnej naszej zgodzie. Jeśli chcielibyśmy zrezygnować z dalszej subskrypcji należałoby wcześniej ją wyłączyć, by nie pobierała już zapłaty. 

Zoosk z roku na rok poszerza się o nowych użytkowników. Coraz to więcej osób korzysta z tej aplikacji randkowej i z sukcesem znajduje drugie połówki życia. Warto samemu rozpocząć przygodę z Zoosk i posiadać własną ocenę po doświadczeniu zdobytym przez siebie samego. Jak wiadomo każdy oczekuje od aplikacji czegoś innego. Jedna osoba pragnie miłości na cale życie, a druga natomiast poszukuje nowych znajomych, kontaktów bez większych zobowiązań. Tak naprawdę w tym wszystkim chodzi o to, by po prostu być sobą i nikogo nie udawać.